Transportas

Sukurta 2014.11.06 / Atnaujinta 2017.03.08 16:34

Miesto transportas puikiai išvystytas. Strasbūro mieste autobusui ir tramvajui galioja tas pats bilietas. Perkant bilietą automate, 1 bilietas kainuoja 1.70 euro, o autobuse – 2 eurai. Mėnesinis abonementas kainuoja 40.50 eurų (elektroninis – 38 eurai). Galioja įvairios važinėjimo viešuoju transportu nuolaidos.

Su tuo pačiu bilietu per 1 val. su persėdimais galima važiuoti viena pasirinkta kryptimi.   

Iš geležinkelio stoties į Lietuvos Respublikos nuolatinę atstovybę prie Europos Tarybos galima atvykti 10 autobusu, išlipant stotelėje Brant Universite, arba A ir D tramvajų linijomis iki ‘L’Homme de Fer’ stotelės (miesto centras), kur persėdama į 6 autobusą (Robertsau kryptis) ir važiuojama iki Brant, Universite arba Dordogne stotelių.

Į Strasbūrą patogiausia skristi lėktuvu į Strasbūro Entzheim oro uostą, į Frankfurto tarptautinį aerouostą (jei skrendama Lufthansa oro linijomis, į bilieto kainą gali įeiti ir kelionė autobusu iš Frankfurto į Strasbūrą) bei yra galimybė pasinaudoti pigių avialinijų skrydžiais ir skristi iki Frankfurt Hahn oro uosto ir Strasbūrą pasiekti išsinuomotu automobiliu arba viešuoju transportu.

Prancūzijoje labai gerai išvystytas geležinkelių transportas, todėl susisiekimas tarp Strasbūro ir kitų Prancūzijos miestų labai patogus. Nuo 2007 m. birželio mėnesio į Paryžių galima nuvykti pasinaudojus greituoju traukiniu TGV.

Naujienlaiškio prenumerata